Почитувани пријатели,

 

На наше огромно задоволство, оваа НОВА ГОДИНА во РЕСТОРАН ДИОН ќе ја дочекаме со КРАЛОТ НА ЖИВИТЕ СВИРКИ !!!

Бидете дел од оваа новогодишна прослава која ќе се памети и прераскажува...

 

★★★ Ресторан ДИОН ★★★

★★★ PANKI LIVE ★★★

★★★ ALL INCLUSIVE !!! ★★★

 

НЕОГРАНИЧЕНО ПИЕЊЕ

1. Жестоки пијалоци

- Коњак BADEL

- Водка SMIRNOFF

- Џин GORDONS

- Ракија ТИКВЕШ Жолта лозова

- Узо TSANTALY

2. Вино

- Тиквеш наливно бело

- Тиквеш наливно црно

3. Пиво

- Точено Скопско

4. Газирана и негазирана вода

- Горска или Пелистерка

5. Газирани сокови

- Coca Cola, Fanta, Schweppes, Tonic

6. Негазирани сокови

- Портокал, боровница, праска,

ананас, мултивитамин, јаболко

 

ХРАНА

1. Мешана салата

(зелка, морков, цвекло, марула, краставица, домат)

2. Ордевер

(шунка, печеница, свински врат, кулен, овчо сирење,

пилешки прсти, похован кромид, похован кашкавал,

поховани зденки, поховани маслинки полнети со моцарела)

3. Канапеи

(Туна, Пршут, Кашкавал, Кајмак, Кулен, Сирење, Шунка)

 

ЦЕНА: 2500 денари по особа

 

Резервирајте на време!!!

075 / 355 655

078 / 853 888